Alternate Text

 

 

 
 

Ödünç Kitap Verme

Kütüphanemizin birinci katında bulunan ödünç kitap verme bölümü, halkın fikir ve yaşama seviyesini geliştirilmesine, yetişkinlerin işinde, öğrencilerin derslerinde daha başarılı ve daha bilgili insanlar haline gelmelerine imkân sağlamak için kütüphane içerisinde kullanıcılara ödünç  kitap veren servistir.
Bu servislerden yararlanabilmek için öncelikle kütüphaneye üye olmak zorunluluğu vardır. Kütüphanemize üye olmak için, yetişkinler nüfus cüzdanı fotokopisi ile  üye formunun  doldurulması  sonucunda üye olabilirler.Kullanıcılara üç kitap,üç kitap dışı materyal olmak üzere en fazla altı materyal ödünç verilir.Ödünç verme süresi kitaplar için on beş gün ,kitap dışı materyaller için yedi gündür.Ödünç alınmış materyalin iade süresi,kütüphaneye önceden bildirmek koşuluyla,aynı süreyle uzatılır.
Bu bölümümüzde Türk ve dünya edebiyatından roman, şiir, tiyatro, deneme, mizah, söylev ile tarih, sosyal bilimler, psikoloji, felsefe, sağlık gibi konularda kitaplar bulunmaktadır. Burada bulunan kitaplarımız açık raf sisteminde konularına göre yerleştirilmişlerdir.
 
 
ÖNEMLİ-Ödünç Bölümümzde; Kitap Ödünç Alan Okuyucularımızın Kitap Süresini Uzatma İşlemini (0 362 431 28 91) Nolu telefon numaramızdan( Dahili 6yı) tuşlayarak yaptırabilirler. 

    
HavaDurumu-BugünHavaDurumu-YarınHavaDurumu-3.GünHavaDurumu-4.Gün


Mesai Gün ve Saatleri
  
 
Kütüphanemiz haftaiçi 08:00 - 17:00 ve Cumartesi 09:00 - 17:00 saatlerinde hizmetinizdedir.
İçerik Görüntülenme Sayısı

Bu sayfa 2156 kez gösterilmiştir.